«Неймовірні два дні, які минули на одному диханні», — такий відгук про тренінг з психологинями проєкту НІЖНА (Незламна Ініціатива Жінок — Наполегливо та Активно) залишила учасниця Юлія з Полтавської громади. І додала: «Отримала дуже правильне налаштування на подальшу роботу з вірою в себе!»

Саме зі спілкування з фахівчинями з ментального здоров’я починається участь внутрішньо переміщених жінок у проєкті НІЖНА. Два дні вони присвячують психоемоційному відновленню, розвитку мотивації та впевненості в собі. За допомогою вправ вчаться долати стрес і тривогу та віднаходити ресурси для дій на шляху до мети.

«Ці два дні стали для мене справжнім ковтком свіжого повітря та потужним імпульсом для особистісного зростання. Я отримала потужний заряд енергії та наснаги, які, впевнена, допоможуть мені в подальшому розвитку. Мене надзвичайно надихнув досвід та сміливість інших учасниць – їхні історії стали джерелом сили та віри у власні можливості», — поділилась враженнями Олена із Кременчуцької громади.


«Було комфортно, пізнавально і легко. Тренерки підсвітили, нагадали, а в чомусь і відкрили важливі аспекти життя в умовах, в яких зараз перебуваємо. Для мене були особливо цінні рекомендації та практичні вправи для підтримання свого психоемоційного стану», — зазначила Анна із Полтавської громади.

Нині психологині проводять тренінги для третього набору учасниць проєкту. Також жінки під час вебінарів вивчають інструменти, за допомогою яких можна побудувати взаємодію з місцевою владою, та опановують основи підприємництва з тренерами з бізнесу.


Всі учасниці матимуть змогу за бажання позмагатися за фінансову підтримку власної справи.

.jpg)
Проєкт впроваджується БО «Світло надії» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.
Фото: БО «Світло надії»/Станіслав Пантелей, Ірина Соляник