У Полтаві відбувся пітчинг для внутрішньо переміщених жінок з першої когорти проєкту НІЖНА (Незламна Ініціатива Жінок — Наполегливо та Активно). Після навчання з психологинями, фахівчинею з адвокації та бізнес-тренерами учасниці з п’яти громад мали змогу виграти фінансування для своєї справи. Конкурс відбувався у форматі пітчингу. Жінки готували короткий усний бізнес-план та презентували його перед членами конкурсної комісії.



Сорок три учасниці виявили бажання поборотися за фінансову підтримку. Конкурсна комісія визначила дванадцять кращих бізнес-планів, на реалізацію яких жінки отримають фінансування у вигляді закупівлі обладнання та/або матеріалів.


«Я вважаю, що кожна жінка, яка наважилась приїхати сьогодні сюди, вона вже перемогла. Перемогла свій страх, поборола стереотипи щодо того, що жінки мають знати своє місце. Я рада, що жінкам нині приділяють саме таку увагу і дають можливість розвиватися в підприємництві», — зазначила учасниця проєкту Оксана Капленко.

«Вперше беру участь у такому проєкті. Це важлива справу, яку роблять для жінок. Бо багато з нас тримається осторонь. А тут ми отримали можливість оцінити свої можливості, спробувати свої сили. Мені сподобалося навчання. Багато незрозумілих понять, але тренери чудово все пояснювали. Та і на пітчингу я не очікувала, що конкурсна комісія буде не лише запитувати, а й давати цінні поради. Я до всього дослухалась», — поділилась враженнями Лілія Ускова.

Попереду ще два подібні заходи для учасниць наступних наборів.





Проєкт впроваджується БО «Світло надії» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.