Звiти

Звіт про програмну діяльність організації у 2015 році

Розмiр файлу 2.035 мб

Документи

29 січня 2018 року в актовій залі Полтавського обласного клінічного диспансеру (вул. Миколи Дмітрієва, 7а) БО «Світло надії» спільно з Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провели зустріч-нараду для фахівців області щодо надання ВІЛ-послуг та досягнення їх стійкості.

"Сьогодні фахівці пілоту презентували завдання, механізми та результати роботи пілоту, подальші плани щодо поширення успішного досвіду на інші райони Полтавської області. Пілот впродовж 2-х років реалізовувала БО «Світло надії», яка спрямовує свої зусилля на імплементацію послуг для ВІЛ-позитивних клієнтів та представників уразливих до ВІЛ груп у лікувальних закладах Полтавщини. Спільно з партнерами нам вдалось реформувати первинну ланку та інтегрувати ВІЛ-послуги у первинну систему надання медичної допомоги. Тепер пройти тест на ВІЛ швидкими тестами можна у свого сімейного лікаря», – зазначив Сергій Жук, керівник напряму адвокації БО «Світло надії».

"Полтавщина стала одним із регіонів, де  було втілено модель сталості ВІЛ-послуг, це дозволить ефективно використовувати існуючі фінансові та кадрові ресурси регіону, а відтак стати незалежним від допомоги міжнародних донорів, яка має свої терміни надання та пріоритети. Такий підхід допоможе ефективно використати існуючі ресурси, що дозволить взяти епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу під контроль, проводити профілактичні заходи для представників групи найвищого ризику до ВІЛ та створити найкращі умови для діагностування та лікування ВІЛ для мешканців Полтавської області», - додав Олексій Яременко, керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Загалом до конференції долучилися керівники органів влади і управління, а також закладів охорони здоров’я обласного, районного і міського рівня, представники неурядових організацій і міжнародних проектів.

Програму заходу можна завантажити за посиланням тут.

Розмiр файлу 44 кб

Мета: представити досвід та результати реалізації Пілоту «Сталість ВІЛ-послуг у Полтавській області» щодо побудови стійкої моделі надання послуг у сфері ВІЛ у місті Полтава та Полтавському районі та пропозиції щодо поширення успішного досвіду на території Полтавської області.

Учасники заходу: керівники органів влади і управління, а також закладів охорони здоров’я обласного, районного і міського рівня, представники неурядових організацій і міжнародних проектів, представники засобів масової інформації.


Розмiр файлу 588 кб

2017 р.

Розмiр файлу 13.711 мб

2016 р.

Розмiр файлу 10.705 мб

2017 р.

Розмiр файлу 1.647 мб

2016 р.

Розмiр файлу 1.214 мб