«Полюбила Полтаву всім серцем». Волонтерка «Корпусу миру» через рік роботи на Полтавщині повертається у Вашингтон
13 Лютого 2018

Енн Рудницьки приїхала до Полтави із штата Вашингтон, США за спеціальною програмою, як волонтер американської урядової організації «Корпус миру».

«Така програма розпочалася 50 років тому, щоб налагодити дружні стосунки між народами. Часто ми не знаємо, куди потрапимо. Про подорож до України я дізналася за декілька днів до вильоту. Хоча прилетіти до Полтави не було моїм рішенням,  я щаслива, що потрапила саме сюди», - розповідає Енн.

За роки праці жінка відвідала чимало міст та країн: від інших штатів США до Європи та Росії. До України ж завітала вперше і провела тут рік.

«Ще, коли сіла в літак, де були майже всі українці, одразу помітила культурну різницю, іншу ментальність, більш розслаблену та дружню атмосферу. В Штатах багато спільного з роботою вашої організації, наприклад, цілі та методи досягнення допомоги суспільству. Все ж, слід зазначити: там інша культура, закони», - говорить волонтер Корпусу миру.

У БО «Світло надії» Енн привезла багаторічний досвід. Тут  жінка займалася справами, стосовно організації, структури, політичних процедур, давала необхідні рекомендації.

Полтавські колеги висловили чимало добрих слів, побажань та підготували сюрприз: торт із зображенням американського і українського прапорів. Попри, здавалося б, інший рівень життя і складнощі, жінка зізнається: прив’язалася до українців та полюбила Полтаву всім серцем:

«У Полтаві мені дуже сподобалося. Коли я усвідомила, що час закінчувати справи і повертатися у Вашингтон, стало сумно. Останній тиждень був важким для мене. Коли прилечу у Вашингтон, на питання: «Як мені Полтава, Україна?» буду відповідати: «Там дуже гарно і дружньо».