Жорстокість – риса слабких. Для підлітків Центра «Lighthous» проводили профілактичне заняття на тему насилля
10 Лютого 2018

Вихованці підліткового центра БО «Світло надії» дізнавалися про види насильства, його причини і наслідки. Розкрити непросту тему погодилася майбутня психолог, студентка 4 курсу ПНПУ ім. В.Г. Короленка Альона Стецович.

«Підлітки – категорія, що неабияк схильна до насилля, як з боку батьків, однолітків, так і самі нерідко виявляють жорстокість, свідомо чи несвідомо. Дану модель поведінки вони проектують з найближчого оточення. Як правило – з родини. Хотілося, щоб вони дізналися, що включає поняття «насилля» і яких видів воно буває», - розповідає Альона.

Хлопці мали змогу висловити власну думку, дискутувати між собою та із майбутнім психологом, ставити питання. Соціальний працівник БО «Світло надії» впевнена: тема насилля завжди актуальна, особливо  у час інформаційної і фактичної війни.  

«Ми постійно дізнаємося в новинах про різні види жорстокості. Підлітки, як особливо чутлива категорія, схильні наслідувати те, що бачать. Ми запросили психолога, щоб наші хлопці поглибилися у це поняття, розуміли, що це не нормально. І, якщо вони самі зіштовхнуться із насиллям – знали, куди можна звернутися. Врешті усвідомили: про таке не можна мовчати», - говорить фахівець Підліткового центру Дар'я Пшичкіна-Фірсова.