Тривають профілактичні заходи з попередження ВІЛ-інфекції та ризикованої поведінки
09 Лютого 2018

Тривають профілактичні заходи з попередження ВІЛ-інфекції та ризикованої поведінки в Полтавському професійному ліцеї транспорту. Проводять ці заходи юні тренери з числа учнів.

Зокрема ними було проведено інформаційне заняття з елементами вікторини,  у якому взяли участь  35 учнів ліцею. Юні тренери представили короткий блок про поширення епідемії ВІЛ/СНІДу у світі та в Україні, нагадали основні шляхи передачі ВІЛ, умови профілактики та особливості тестування в Україні та в нашому місті зокрема. Було видно, що учасники заходу вже знайомі з даною темою, але все ж таки ще досить багато питань та міфів про ВІЛ залишаються актуальними, тому учні активно брали участь у обговоренні, не соромились ставити питання. На завершення заходу, учасники подивились відеоролик «Науковий погляд на ВІЛ», який дав змогу закріпити отриману інформацію та впевнитись, наскільки важливо зберегти своє здоров’я.

Захід відбувся в рамках ініціативи "Здоров'я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності", за підтримки Міжнародного співтовариства по боротьбі зі СНІДом та участі Молодого Чемпіона в ролі ментора.