Соціальному підприємництву, інвестиціям та кредитуванню навчали бенефіціарів проекту МОМ
08 Лютого 2018

У рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з IOM Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку, відбулася чергова групова консультація бенефіціарів грантового проекту МОМ.

«Цього разу тема «Соціальне підприємництво, інвестиції та кредитування». Учасники, які беруть участь у тренінгу, попередньо вже пройшли навчання по самозайнятості чи профорієнтації, написали та успішно захистили бізнес-плани або заявки на навчання. Сьогодні тренер надав інформацію про можливі механізми створення соціального підприємства та навів успішні приклади реалізації таких бізнес-ідей», - розповідає програмний спеціаліст БО «Світло надії» Юлія Трунова.

Усього передбачено 6 навчань. Вже розглянуто теми: «Просування товарі/послуг через Інтернет» та «Фінансова грамотність». Заплановані в подальшому теми: «Реєстрація ФОП, юридичне забезпечення підприємницької діяльності», «Маркетинг, реклама», «Бухгалтерський облік та оподаткування».

«Після завершення навчання та отримання необхідного обладнання для започаткування власної справи ми продовжуватимемо надавати інформаційну та консультаційну підтримку бенефіціарам проекту, а також здійснюватимемо моніторинг ефективності їх діяльності», - наголошує Юлія Трунова.

Нагадаємо, проект реалізовується спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції  в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії. Раніше учасники писали бізнес-плани, захищали їх перед комісією, до складу якої входили представники Міжнародної організації з міграції та БО «Світло надії». Наразі проводиться процес закупівлі та передачі обладнання бенефіціарам.