Готуємо засуджених до роботи соціальними працівниками
08 Лютого 2018

Засуджені, які зараз перебувають у Державній установі «Полтавська виправна колонія (№64)» пройшли тренінг щодо роботи соціальними працівниками. Його провели фахівці пенітенціарного напрямку БО "Світло надії". Вперше в Україні таку ініціативу запровадив ГО "Клуб "Шанс". А безпосередньо Полтавщині це вдалося завдяки об'єднанню зусиль БО "Світло надії", Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, і спільноти колишніх ув'язнених, яка активно розпочала діяльність у Полтавській області.

У рамках подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Полтавському регіоні, Благодійною організацією «Світло надії» у 2018 році передбачено здійснення діяльності в проекті "Сталість послуг у сферах ВІЛ та ТБ на регіональному рівні" Програмного компоненту “Комплексні програми для осіб, що знаходяться у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Міністерства юстиції України”, що реалізується за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».  

Заплановано залучення до роботи в якості соціальних працівників організації в Божковській ВК (№16), Полтавській ВК (№64), Надержинщинській ВК (№65) та Кременчуцькій ВК (№69), в напрямку “Консультування та тестування на ВІЛ за ініціативою медичного працівника у виправних колоніях”, засуджених зазначених установ.