Благодійна організація «Світло надії» вперше надала субгранти
26 Липня 2022

Благодійна організація «Світло надії» вперше надала субгранти для громадських організацій, ініціативних груп спільнот і допоможе реалізувати переможцям кілька проєктів.

Завершився конкурс на отримання цільової благодійної допомоги у рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Участь у ньому могли взяти як зареєстровані громадські об’єднання, так і незареєстровані команди та громадські ініціативи.

«Ініціативні групи активно долучалися до участі у конкурсі. Ми відібрали найактуальніші пропозиції, зважаючи на нинішню ситуацію в країні. Їхня реалізація беззаперечно буде корисною для багатьох людей, які вимушено переїхали до нашої громади», - розповів виконавчий директор БО «Світло надії» Роман Дрозд.

У результаті конкурсу визначили трьох переможців, які протягом місця мають реалізувати подані ідеї.

«Ми плануємо облаштувати бомбосховище, яке розташоване неподалік нашого офісу. Я і мої колеги ходимо туди під час повітряних тривог. Також ним користуються люди, що живуть неподалік, та працівники підприємства, на території якого і розташоване укриття», - розповіла голова громадської організації «Містохаб» Марина Герасименко.

Ще один переможець – команда «Батальйон небайдужих». Вони планують облаштувати соціальну пральню.

А громадська організація «КримСОС» завдяки цій співпраці зможе забезпечити гуманітарними наборами внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в місцях компактного проживання.

В Україні проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC). Реалізація проєкту, метою якого є підтримка спільнот, спрямована на забезпечення нагальних гуманітарних, соціальних та медичних потреб й гідного життя у кризових умовах, здійснюється  БО «Світло надії» за технічної підтримки  Christian Aid та при координації МБФ «Альянс громадського здоров’я».