Допомогли жителям Харківщини доїхати до кордону з Польщею
19 Липня 2022

У передчутті радісних емоцій від майбутньої подорожі діти ще до посадки в автобус знайомляться один з одним. А дорослі, тим часом, непомітно витирають сльози та намагаються приховати хвилювання. Непросте рішення про виїзд їм довелося прийняти через війну.

«Свою домівку покинули ще навесні через обстріли. Три місяці прожили у селі на Полтавщині. Хата стара, без опалення. Здавалося, ось-ось завалиться. Трохи її відремонтували. Але все одно, коли думала про настання холодів, ставало страшно. Особливо за дітей. Тому вирішила їхати у більш безпечне місце. Додому ж поки що повернутися не можемо. Там йдуть бої», - розповідає Ірина з Харківщини.

Жінка разом із двома доньками скористалася можливістю поїхати нашим безкоштовним та комфортним рейсом до кордону з Польщею. Два автобуси з Полтави та один з Харкова для мам з дітьми, що виїжджають із зони бойових дій, стали можливі завдяки ЮНІСЕФ Україна.

Пасажиром наступного рейсу можна стати за попередньою домовленістю. Для цього телефонуйте з 9 до 17 години на номер +38-066-553-47-05, Ірина.