Передали гуманітарну допомогу медикам полтавської лікарні
11 Липня 2022

БО «Світло надії» передала гуманітарну допомогу КП "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради".

Комунальне підприємство отримало найнеобхідніші ліки та товари медичного призначення. Їх планують відразу використовувати у лікуванні пацієнтів.

Цього разу нам вдалося доставити понад 1500 кг гуманітарної допомоги зі Львова до Полтави від "Християнської медичної асоціаці".

 «Ми вже не вперше співпрацюємо із благодійною організацією «Світло надії». Вдячні їм за постійну допомогу. Тепер у нас буде додаткове обладнання для тяжкохворих критичних пацієнтів. Зокрема, це апарати для моніторингу у відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії та операційні. Також потрібний і додатковий розхідний матеріал, який ми отримали. Він дуже якісний і одноразовий. Тобто, зекономивши час на стерилізації, можемо обстежити більшу кількість пацієнтів», - розповідає завідуючий відділенням інфекційного контролю 2-ої міської лікарні Дмитро Усков.

Вдячні нашим невтомним водіям! Вони продовжують здійснювати безкоштовні рейси і відвозити жінок та дітей на захід країни. При цьому намагаються бути корисними і по дорозі назад. Саме таким чином і доставили чергову гуманітарну допомогу для полтавської лікарні.