Консультації щодо протидії торгівлею людьми у Полтавському районі
04 Січня 2022

Як ідентифікувати людину, що постраждала від торгівлі людьми, яку допомогу надати та які заходи вжити для попередження цього явища. Про все це сьогодні говорили разом із Управлінням соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації.  

Наша експертка Людмила Дерев'янко провела консультацію стосовно протидії торгівлі людьми у громадах Полтавського району. Начальник Управління Олена Носенко розповіла, що в кожній територіальній громаді є відповідальний фахівець за протидію торгівлі людьми, проте немає налагодженого механізму взаємодії з іншими суб’єктами в умовах реформи децентралізації.

Тож ми обговорили алгоритм спільної роботи та напрямки її реалізації. Зокрема, що стосується вдосконалення програми боротьби з торгівлею людьми та доповнення її актуальними для мешканців Полтавського району заходами. Також акцентували на підвищенні рівня обізнаності людей у цьому питанні, адже важливо працювати не лише з фахівцями соціальної сфери, а й проводити профілактичну роботу для всього населення.

Захід проведено в рамках проекту "Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Полтавській, Кіровоградській, Харківській та Чернівецькій областях у 2021-2022", за щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Думки, висловлені у публікації, є думками авторів і не обов'язково відображають точку зору IOM та USAID.