17 засуджених завершили курс хіміопрофілактики туберкульозу
27 Грудня 2021

Протягом останнього кварталу 2021 року 17 осіб, з числа тих, що мають соціально-небезпечні хвороби успішно завершили курс хіміопрофілактики туберкульозу. Це засуджені із ДУ “Божковська ВК(✓16)”, ДУ “Полтавська ВК(✓64)”, ДУ “Надержинщинська ВК(✓65)” та ДУ “Полтавська установа виконання покарань (✓23)”.

Оскільки клієнти сумлінно приймали лікування та не мали пропусків прийому препаратів, вони отримали заохочувальні продуктові набори, закуплені відповідно до рекомендації експертів БО "100% ЖИТТЯ".


Ця діяльність стала можливою завдяки співпраці БО "Світло надії", медичних частин установ ✓16,✓64, ✓65 та Полтавської міської медичної частини ✓23. Як розповів керівник відділу пенітенціарних програм БО "Світло надії" Іван Бабіюк, профілактика захворюваності на туберкульоз серед осіб, що мають соціально-небезпечні хвороби та перебувають в закритих установах, сприяє покращенню якості життя клієнтів та знижує темпи розповсюдження інфекції.

БО "Світло надії" виконує проєкт "Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні" за фінансової підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ  в рамках реалізації проекту «Інвестиції з метою впливу на боротьбу з туберкульозом і ВІЛ-інфекцією», підтриманого Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією за напрямком "Формування прихильності до хіміопрофілактики туберкульозу у ВІЛ-позитивних осіб, які перебувають в установах ДКВС України".