Продовжуємо працювати у напрямку протидії торгівлею людьми
23 Грудня 2021

Питання протидії торгівлею людьми на рівні району обговорили із головою Полтавської райдержадміністрації Дмитром Романовим. Головна мета робочої зустрічі - відновлення та посилення функціонування Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в новоствореному Полтавському районі та надання методичної, консультаційної допомоги у проведенні превентивної роботи для мешканців.

Зокрема, експерти БО “Світло надії” Анатолій Павленко та Ірина Дудка акцентували на покращенні захисту прав осіб, що постраждали від торгівлі людьми та доступі до кваліфікованої й оперативної допомоги. Також спільно із головою РДА визначили першочергові кроки з впровадження політики протидії ТЛ. Надалі плануємо плідно співпрацювати безпосередньо з управлінням соціального захисту населення, який займається цим питанням.

Реалізовано в рамках Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені у цій публікації, є думками автора і не обов'язково відображають точку зору МОМ та USAID.