Питання протидії торгівлі людьми обговорили на засіданні обласної Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї
15 Грудня 2021

Експерти БО “Світло надії” долучилися до засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї при Полтавській обласній державній адміністрації. Учасники засідання обговорили питання розбудови мережі служб підтримки та соціальних послуг у 2021-2022 роках, а також реагування підрозділів Національної поліції України в Полтавській області на випадки домашнього насильства.

Зокрема, дотичною темою стала і протидія торгівлі людьми, адже, як зауважує заступник виконавчого директора БО “Світло надії” Анатолій Павленко, ця проблема є однією із ключових і в нашому регіоні:

“Дуже важливо, що керівні органи на рівні області активно долучаються до вирішення питання протидії протидії торгівлі людьми. У тісній співпраці із представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні ми прагнемо актуалізувати превентивні заходи, навчання фахівців соціальної роботи щодо ідентифікації та виявлення осіб, постраждалих від цього явища, зокрема у рамках проєкту "Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Полтавській, Кіровоградській, Харківській та Чернівецькій областях у 2021-2022". Адже це допоможе вчасно виявити людей, постраждалих від торгівлі людьми та надати необхідну допомогу. Протягом цього року до нас звернулося 4 людини, які постраждали від цього явища і потребували фахової консультації. Благодійна організація “Світло надії” завжди готова до співпраці, надання методичної чи консультативної допомоги щодо цієї проблеми, адже ефективна реалізація політики протидії торгівлі людьми є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності”. 

У рамках проєкту "Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Полтавській, Кіровоградській, Харківській та Чернівецькій областях у 2021-2022", за щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development). Думки, висловлені у публікації, є думками авторів і не обов'язково відображають точку зору IOM Ukraine та USAID.