Інформаційне заняття для засуджених з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом
02 Грудня 2021

У рамках Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом у ДУ “Божковська ВК (№16)” проведено інформаційне заняття для засуджених. Їх ознайомили з методами та шляхами інфікування ВІЛ, доступністю лікування та основними способами профілактики інфекції. Це дозволить мінімізувати ризики інфікування засуджених та значно підвищить рівень обізнаності щодо лікування чи запобіганню захворювання.

Окрім того, в ході спілкування засуджених зацікавила й тема вакцинації від COVID-19, а саме її доцільність, дієвість та можливість щеплення. Експерт організації, сертифікований тренер, Іван Бабіюк детально відповів на всі питання учасників бесіди та розповів про доведену ефективність вакцинації від коронавірусної інфекції: "В умовах пандемії питання вакцинації для клієнтів з ВІЛ є пріотритеним і на рівні виправних установ. Тому нам важливо інформувати засуджених, щоб вчасно надати необхідні послуги", - говорить Іван Бабіюк.

Діяльність триває в межах проєкту “Сталість послуг заради життя” за сприянням міжнародної організації PATH  в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя» / «Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.