До Благодійної організації “Світло надії” завітала Марина Порошенко!
05 Жовтня 2021

Відома громадська діячка, депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики відвідала Полтаву та сервіси нашої організації, а саме Притулок для жінок та Центр адаптації, для ознайомлення із моделлю їх роботи та подальшого впровадження у власну діяльність таких закладів, які Марина Порошенко планує створити. 

Також до візиту долучилися голова правління БО "TBpeopleUkraine" Ольга Клименко, старший спеціаліст із адвокаціі «100% життя» Олена Коломійчук, голова фракції Полтавської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Ігор Процай, секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

Знайомство пані Марини із БО “Світло надії” розпочалося із Притулку для жінок та Денного центру із кризовою кімнатою, який готується до офіційного відкриття. Там присутні ознайомилися з особливостями роботи закладу, переліком соціальної допомоги, яка надається та успішними кейсами. Зокрема, директорка Притулку Олена Чикурова розповіла про механізми роботи із жінками, які зазнали домашнього насильства та результати, яких вдалося досягти. Із найбільших досягнень закладу за останні роки - жодна жінка не повернулася до кривдника та почала самостійно будувати власне майбутнє.

“Наша родзинка - це комплексність та сталість послуг, які отримують жителі громади чи області, незалежно від соціального статусу. Більшість наших працівників - це люди, які самі пройшли складний життєвий шлях, але вчасно отримали допомогу і тепер діляться своїми знаннями та досвідом з тими, хто цього потребує”, - розповідає виконавчий директор БО “Світло надії Роман Дрозд.

Далі - візит до Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. “Намагаємося допомогти кожному, хто цього потребує. У нас колосальний досвід, ми знайшли виходи із безлічі складних ситуацій і лише за минулий рік надали необхідних соціальних послуг для 622 осіб”, - розповідає фахівець Центру Максим Жмудь.

Наостанок всі завітали до головного офісу нашої організації. Пані Марина зауважила, що небагато громадських організацій в Україні надають подібну комплексну допомогу на рівні області: “Такі установи, як ваша благодійна організація, мають працювати стало і не лише на власному ентузіазмі, це має працювати як державна інституція, що безперервно надає допомогу людям. Досвід вашої діяльності дійсно чудовий, ви дуже науково підійшли до систематизації всіх напрямків, із чіткими прорахунками та покроковими планами. Ваша організація може стати відмінним прикладом діяльності муніципального закладу”.

Щиро сподіваємося, що наш досвід допоможе сворити успішні заклади зі стійкими соціальними послугами, які допоможуть тисячам мешканцям столиці.