Допомога вразливим групам населення: результати БО «Світло надії»
16 Вересня 2021

Благодійна організація «Світло надії» надає всебічну допомогу різним верствам населення, зокрема жінкам, які надають сексуальні послуги за винагороду та чоловікам, які практикують секс з чоловіками.

За тривалий час активної роботи соціальних працівників із цими категоріями вдалося досягти позитивного впливу на зменшення наслідків COVID-19 для спільнот ЧСЧ та СП. Загалом ми охопили 400 представників цих груп населення та сприяли у їх доступі до медичних послуг чи програм профілактики.
Окрім того, спільними зусиллями соціальних працівників вдалося значно підвищити рівень довіри СП і ЧСЧ , що суттєво впливає на подальший успіх в формуванні прихильності нових СП й ЧСЧ до послуг профілактики і в загальному сприятиме зменшенню темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу.

Тож, головні досягнення діяльності у Полтавському регіоні:

·  Залучили 400 представників спільнот ЧСЧ та СП до програм профілактики ВІЛ-інфекції. Проведено низку систематичних консультувань щодо інфекційного контролю у зв’язку з COVID-19 й щодо ВІЛ-інфекції та ІПСШ.

·  Здійснили мотивацію, видачу направлень та особистий супровід ЧСЧ та СП до КП «Полтавського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру Полтавської обласної ради» (далі КП «ПОКШВД ПОР») для безкоштовного обстеження на ІПСШ. Усі клієнти, які отримали позитивні результати діагностики, розпочали відповідне лікування ІПСШ.

·  Покращено доступ СП та ЧСЧ до отримання медичних послуг завдяки соціальному супроводу.

·  Укладено договір з КП «ПОКШВД ПОР» на безкоштовне надання послуг з проведення комплексного обстеження 50 представників спільноти на венеричні захворювання.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Фонду екстреної допомоги ключовим групам населення в Східній Європі і Центральній Азії