Розпочинаємо активну роботу з юнацтвом щодо посилення їхніх знань про міграцію та безпечне працевлаштування
16 Вересня 2021

Розпочинаємо активну роботу з юнацтвом щодо посилення їхніх знаннь про міграцію та безпечне працевлаштування.

Сьогодні провели першу робочу зустріч щодо реалізації проєкту «Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» із представниками навчальних закладів Полтави та Кременчука, які залучені до ініціативи. Спільна діяльність охопить навчальних закладів від шкіл до університетів і щонайменше 1500 учнівської молоді в регіоні.

"Чому тема торгівлі людьми є актуальною серед молоді? Понад 13 % українців готові ризикувати через “заманливу” роботу за кордоном, серед яких переважна більшість саме юнацтво. Ми реалізуємо цей проєкт, щоб запобігти випадкам потрапляння учнів та студентів до ситуацій торгівлі людьми і будемо говорити не лише про те, як не їхати ризиковано закордон, а й як правильно там працевлаштуватися", - зазначає експерт проєкту Віктор Шилов.

Тож, уже до кінця року будуть проведені тренінги для підготовки активної молоді з навчальних закладів Полтави та Кременчука до ролі тренерів з питань безпечної міграції та протидії торгівлі людьми. Наші новоспечені тренери-учні допоможуть у реалізації превентивних заходів та ознайомленні іншої молоді з основними правилами безпечної міграції і працевлаштування за допомогою відповідного навчального онлайн-квесту, розробленого Представництвом IOM Ukraine[/a>. Також учасників чекають цікаві інтерактиви, практичні завдання та багато корисної інформації😉

Захід організовано в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Полтавській області», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.