Соціальне підприємництво: успішний досвід БО «Світло надії»
04 Серпня 2021

Протягом 2-3 серпня Полтавський обласний центр зайнятості приймав гостей з інших регіонів України задля обміну досвідом співпраці служби зайнятості та територіальних громад (ТГ). На Полтавщину завітали представники Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості, керівники центрів зайнятості Донецької та Луганської областей.

Дводенний візит відбувся у рамках Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРОООН), що реалізує проєкт "Підтримка Євросоюзом сходу України - відновлення, зміцнення миру та урядування".

Програма другого дня передбачала проведення «круглого столу» за участю громадських організацій, державного сектору, представників роботодавців на тему «Соціальне підприємництво: успішні кейси, виклики, можливості для громадських організацій».

Зокрема, у зустрічі взяли участь представники благодійної організації «Світло надії» Надія Тімошенко, Анатолій Павленко та розповіли про досвід співпраці неурядових організацій, державного і приватного сектору у наданні соціальних послуг незахищеним верствам населення і роботи соціальних підприємств Полтавщини. Також наші фахівці презентували діяльність  Громадської спілки «Соціальне підприємство «Навчально-виробничий центр», яке працевлаштовує і приймає на виробничу практику безробітних жінок за професією «швачка».

Гості відвідали наше соціальне підприємство, а також ознайомилися зі швейними цехами в Кобеляцькому районі, з роботою Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, побували на екскурсії по Полтаві.