Крюківськикй РВ філії «Центру пробації» в Полтавській області у боротьбі з торгівлею людьми
22 Липня 2021

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Для підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему 20 липня провідним інспектором Крюківського РВ філії «Центру пробації» в Полтавській області Інною Леоненко спільно з виконуючою обов’язків директора Кременчуцького центру з надання БВПД Іриною Пушкаревською було організовано та проведено онлайн - лекцію для суб’єктів пробації на тему: “Протидія торгівлі людьми”.

Під час заходу керівник центру проінформувала клієнтів пробації щодо існування проблеми торгівлі людьми, основних форм вчинення цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги. У свою чергу Інна Леоненко надала рекомендації, як не стати жертвою торгівлі людьми, як подбати про власну безпеку, плануючи подорож, що потрібно мати для легальної роботи за кордоном, та розповіла реальні історії людей, які потрапили у ситуацію ТЛ. Також учасники подивилися документальний фільм MTV EXIT «Життя на продаж», дізналися про Національну "гарячу лінію" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527 (безкоштовно та анонімно).

“Небезпеку видно не одразу. Тому потрібно бути пильними при виїзді за кордон, а також і в рідній країні”, - наголосила Інна Леоненко.