34 підоблікових отримали консультації та соціальний супровід фахівців
07 Жовтня 2019

Закінчився перший місяць спільних перевірок фахівців до осіб, які перебувають на обліку в філії ДУ " Центр пробації" у Полтавській області. За результатами: 12 підоблікових отримали індивідуальні консультації. Вдалося вирішити нагальні проблемні питання кожного клієнта:

  • перенаправлення особи до наркологічного диспансеру;
  • сприяння у відновленні втрачених документів; 
  • консультування соціальним працівником з метою формування безпечної поведінки;
  • мінімізація ризиків вчинення повторного злочину;

Також послугою соціального супроводу охоплено 8 осіб, які знаходяться у конфлікті з законом та перебувають під наглядом дільничних інспекторів поліції. 14 полтавців, з числа умовно-засуджених, які є споживачами ін'єкційних наркотиків відвідали консультативний кабінет при  філії ДУ " Центр пробації" у Полтавській області. Кожен пройшов експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію й отримав інформаційно-просвітницькі матеріали про шкоду та негативний вплив наркотичних речовин.


Діяльність ведеться в рамках виконання міської цільової “Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки” Управлінням з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради, що реалізує БО “Світло надії”, філія ДУ “Центр пробації" у Полтавській області та Національна поліція м. Полтава.