Клавдія працює заради мрії!
11 Червня 2019

Клавдії Міщенко - 60. Родом із Казахстану. Дитинство провела у дитбудинку. Потім вийшла заміж. Працювала на фабриці. Одного разу, випадково зустрівши мачуху, Клавдія дізналася адресу рідного батька. Так, у 29 років жінка потрапила до України.

“А потім, як у телесеріалах  - життя сповнене відчаю й тривоги. Почала зловживати алкоголем. Ні на що не вистачало грошей. Не могла влаштуватись на роботу. Погодившись на пропозицію двоюрідного брата піти на пограбування, потрапила на 12 років до в'язниці. Потім ще одне ув'язнення - на 6 років”, - розповіла Клавдія.

Єдине, що отримала у місцях позбавлення волі - це навики працювати на швейній машинці. Вийшовши з в'язниці, порадили  звернутися до Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО “Світло надії”. Жінка задовольнила усі свої побутові потреби. Фахівці центру допомогли у відновлення документів. Працевлаштували.  

Сьогодні Клавдія Міщенко опанувала сучасну техніку на швейному підприємстві  ГС "Соціальне підприємство" Навчально-виробничий центр ". Дружня атмосфера та мотивація змінити свій життєвий шлях, обрати нові орієнтири та цінності допомогли їй адаптуватися та стати частиною громади. Жінка має мрію: повернутися на батьківщину й ще раз подивитисяна рідні місця.


Діяльність Центра соціальної адаптації реалізовується за підтримки Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради.


Фото підготовлені студентами “УАЛ-Полтава” (Українська Академія Лідерства).