Сергій завжди пам’ятатиме, хто дав руку допомоги!
04 Червня 2019

33 роки тому Сергій Бажул вперше спробував опіум. В ті часи він ще не мав жодної інформації про наслідки вживання наркотиків. Крім того, посварився з жінкою й почав вживати алкоголь. Пізніше, опинився на вулиці. “За межами власного будинку йде боротьба за виживання, де перемагає сильніший”, - розповів Сергій.

Взимку йому доводилось їздити на дизельних вантажних потягах, щоб хоч якось зігрітись. “Відсидів 5 разів за дрібні крадіжки та зберігання наркотиків Після обмороження, перебуваючи у лікарні, зрозумів, що потрібно змінитися самому та змінити вектор свого життя. Почав з групи анонімних алкоголіків. Порадили  звернутися до Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО “Світло надії”. Тут я зміг задовольнити усі свої побтові потреби”, - зауважив чоловік.

“Фахівці центру допомогли у відновлення документів. Працевлаштували. Із часом нашому клієнту вдалося достатньо заощадити коштів на винайм власного житла”, - розповіла Олена Чикурока, керівник Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО “Світло надії”.

Сергій наголошує, що ніколи не забуде, хто дав руку допомоги. Нині Сергій Бажул працює в Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО “СВітло надії” соціальним працівником. Допомагає з побутом. Мріє про створення власної сім'ї, облаштування затишної домівки. Сергій щодня надихає тих, хто приходить до Центру, вірити, що все можливо!


Діяльність Центра соціальної адаптації реалізовується за підтримки Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Фото підготовлені студентами “УАЛ-Полтава” (Українська Академія Лідерства).