Фахівці БО “Світло надії” - в Одесі!
18 Квітня 2019

Два дні на те, щоб поділитися власними досягненнями та перейняти досвід у інших. Одесу відвідали експерти БО “Світло надії”. Ряд робочих зустрічей. Вдалося чимало обговорити, - розвів Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”. І додав: “Розвиток партнерства для забезпечення сталості створених і відпрацьованих програм після закінчення міжнародної підтримки - надважливо для всіх неурядових організацій”.

В рамках візиту до чорноморського міста наші фахівці відвідали Одеський обласний центр соціально-небезпечних хвороб. “Найбільше говорили про закупівлі соціальних послуг у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ. Адже справа не з легких. Чимало коштів потрібно на те, щоб вчасно та якісно надавати допомогу хворим”, - наголосив Сергій Жук.

Разом із представниками БО "100 відсотків життя. Одеса" проаналізували концепції закупівель послуг у сфері громадського здоров’я за кошти місцевих бюджетів. У Департаменті соціальної політики Одеської міської ради домовилися про спільний візит у Мелітополь для обміну досвідом в питаннях організації закупівель послуг НУО через місцеві Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З робочим візитом відвідали і Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради, де обговорили можливості закупівлі послуг для людей, що живуть з ВІЛ за рахунок міської програми "Здоров'я".

Також наші експерти обговорили реалізацію адвокаційних ініціатив із одеськими чиновниками та запланували візит у відповідь. Насичені робочі зустрічі та дружні розмови з користю для всіх! Працюємо на результат!

Це стало можливим у рамках реалізації компоненту HealthLink (1.2) «Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів», який реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна) та «100% життя» - Мережа ЛЖВ.

#HL#HealthLink