Представники шести НУО обмінялися досвідом реалізації кейсів
19 Березня 2019

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” провели проміжну робочу зустріч у рамках реалізації компоненту HealthLink (1.2) «Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів». До участі долучилися регіональні консультанти з Черкаської, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей.

“Протягом цієї зустрічі учасники презентували ті адвокаційні ініціативи, які вже реалізовані та розглянули зміни, які вносились у період впровадження. Разом ми опрацьовуємо моделі залучення бюджетних коштів та моделі закупівлі послуг через систему ProZorro”, - говорить Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”.

Присутні обмінялись досвідом своїх успішних кейсів. Також доопрацювали адвокаційні плани, які на даний момент у стані реалізації. Важливо, що зараз учасники відпрацьовують технічні моменти та алгоритм проведення закупівель послуг через ProZorro.

“У рамках реалізації проекту, 4 березня бюджетна комісія Смілянської міської ради розглянула та погодила питання фінансування закупівлі соціальних послуг для людей, які живуть з ВІЛ/СНІД і направила на розгляд чергової сесії міської ради”, - коментує Андрій Стрижов, координатор напрямку супроводу ТБ хворих на амбулаторному лікуванні БО “Від серця до серця”.

Це стало можливим у рамках реалізації компоненту HealthLink (1.2) «Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів», який реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.