Розірвати порочне коло та почати жити заново!
04 Березня 2019

Анастасії 22 роки. До Молодіжного центру "Lighthouse" БО "Світло надії" вона прийшла разом із хлопцями – клієнтами закладу. Закрита, стривожена, інколи «під дозою». «Могла прийти в центр і під вінтом, і під амфетаміном, і під марихуаною. Дуже довго з нею спілкувалися», - розповідає Валентина Шрам, соціальний працівник Молодіжного центру «"Lighthouse" БО "Світло надії".

Лиш згодом дівчина почала розуміти, що має проблему. Наголошувала, що старший за неї більше ніж на 20 років жорстокий співмешканець, змушував займатися проституцією задля грошей. Разом з ним вона почала вживати важкі наркотики. Батьки Насті відібрали у неї документи.

“Спочатку Настя погодилася зменшити кількість вживання наркотиків. Потім все ж зрозуміла, що хоче жити без них. Після нашої розмови з батьками, дівчині повернули документи для подальшої реабілітації”, - додає Валентина Шрам.

За три місяці реабілітації, курс лікування дав результат! Крім того, вона знайшла роботу продавцем в магазині, розірвала стосунки зі своїм співмешканцем. Віримо, що ця історія стане прикладом для інших, хто досі не наважується розірвати це порочне коло