Притулок для жінок БО “Світло надії” сприяє працевлаштуванню клієнток
27 Лютого 2019

Кинути агресивного чоловіка й кардинально змінити сувору буденність! На це зважуються клієнтки Притулку для жінок БО “Світло надії”. Тут допомагають зробити перші кроки до нового життя. Якщо жінка не може працевлаштуватися самостійно, їй у цьому допомагають фахівці Притулку.

У нас працюють майже всі: є адміністратор секонд-хенда, прибиральниця у декількох кафе, адміністратор парфумерного відділу. 2 людини зараз у нас на громадських роботах”, - зауважила Олена Чикурова, керівник Притулку для жінок БО “Світло надії”.

Світлані Буробіній 50 років. Разом із донькою зараз проживає у Притулку. Раніше була швачкою. Працювати по професії не може - погіршився зір.  Та буденність вимагає додаткового заробітку.

“Мене працевлаштували на громадські роботи у БО “Світло надії”. З 8.00 й до 11.00 прибираю у приміщеннях. Обідаю. Потім виходжу надвір, підмітаю, сніг чищу. Вже готуємося до весни.  Отримую мінімальну заробітну плату. Зараз мене все влаштовує” - розповіла Світлана.

Перебуваючи безкоштовно в Притулку жінки мають змогу накопичити гроші на власні потреби, в майбутньому винайняти житло. І врешті-решт побудувати нове життя: без відчаю та приниження!