Притулок для жінок БО «Світло надії» фінансово підтримає обласна влада, а поліція - посилить охорону!
24 Січня 2019

Припинити на певний час ланцюг домашнього насильства завжди можна у Притулку для жінок БО «Світло надії». Належно утримувати та забезпечувати всім необхідним вдається завдяки злагодженій роботі. Щоб більш ефективно допомагати постраждалим заклад відвідали представники Полтавської облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції області.

Оскільки спеціалізованих державних установ такого типу в нашому регіоні немає, цей притулок надважливий, - наголосив Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА. Він зауважив: «Підтримати постраждалих жінок – наш обов’язок! Дай Боже, щоб Притулок був завжди не наповнений, але передбачити потрібно все. З нашого боку була і буде фінансова підтримка».

Посадовець додав, що для належного фінансування й цільового використання коштів, все ж потрібно виробити дієвий механізм. І, звісно, в умовах децентралізації це буде обов’язком кожної громади. Адже головне завдання – захистити й допомогти! У свою чергу Денис Захарченко, заступник начальника ГУНП області, запевнив: «Притулок під посиленим контролем поліції. Охоронятимемо від агресивних чоловіків, які наважаться прийти й силоміць повернути жінку з дитиною додому. Нехай розберуться спочатку у собі…»

Тож, спільні зусилля обов'язково дадуть результат! Притулок для жінок БО “Світло надії” й надалі слугуватиме міцною фортецею, де немає домашнього насильства!