У Молодіжному центрі БО "Світло надії" вперше зібралися поети: найменшому – 12 років!
23 Січня 2019

У Молодіжному центрі "Lighthouse" БО "Світло надії" як завжди людно. Цього разу полтавці тут зібралися на «Вечір поезії». Захід провели за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

«Ми плануємо, що подібні заходи будуть на постійній основі і таким чином ми залучатимемо нашу молодь до ефективного культурного розвитку», - розповідає Віктор Шилов, директор центру.

Приємно, що відгукнулися на запрошення не лише молоді люди, які прийшли послухати, а й ті, які мають власні твори і хочуть їх читати. Найменшому – 12 років. Євген Кравцов, учень Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28, говорить: «Свій перший вірш написав ще у третьому класі. Твір про маленьку пташку, яка погано ходила й не вміла літати. Та, завдяки чарівній зерняті – вилікувалася».

Крім учнів та студентів на «Вечір поезії» завітав і доросліший митець - Володимир Писаренко. Полтавський поет запевняє, що у місті подібних заходів замало. Тому готовий будь-коли підтримувати таку ініціативу. Адже саме у підлітковий вік формуються погляди на життя, на світ і людей у ньому. Молодь обирає моральні цінності, визначає перспективи й будує плани на майбутнє!