Проводимо тренінг з оптимізації витрат на надання ВІЛ-послуг для шести НУО України
17 Грудня 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” розпочали проведення дводенного тренінгу «Впровадження моделей та механізмів переходу фінансування заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також оптимізації витрат на надання ВІЛ-послуг». До заходу долучилися керівники та менеджери неурядових організацій з 6 регіонів України, а саме Черкаський, Одеський, Кіровоградський, Миколаївський, Херсонський, Запорізький.

“Для нас важливо підсилити спроможність представників регіональних неурядових організацій у напрямку формування місцевих політик стосовно протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Також разом ми детально розберем механізм впровадження пропонованих кейсів”, - коментує Роман Дрозд, виконавчий директор БО “Світло надії”.

Протягом тренінгу учасники відпрацювали механізми та способи взаємодії з представниками органів влади та депутатського корпусу на регіональному рівні. Також вони визначили процедури формування місцевих бюджетів та технології залучення бюджетних коштів для реалізації програмної діяльності.

“Неймовірно круто, що сьогодні ми отримали всю необхідну інформацію щодо участі у розробці та прийнятті обласних медико-соціальних програм. Завдяки досвіду проведення адвокаційних кампаній БО “Світло надії” ми зможемо залучити кошти місцевих бюджетів для реалізації нашої діяльності!”, - розповідають учасники тренінгу.

Тренінг проводиться у рамках реалізації компоненту HealthLink (1.2) «Посилення спроможності НУО ефективно впроваджувати заходи у сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в перехідний період від донорського фінансування до коштів місцевих бюджетів», який реалізує БО “Світло надії” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)” та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».