Навчаємо тонкощам проведення профілактики ВІЛ для підлітків і молоді у Лубнах
28 Листопада 2018

Фахівці БО “Світло надії” провели тренінг «Ефективні методи профілактики ВІЛ в молодіжному осередку» для фахівців закладів освіти, медичних установ та молодіжних лідерів у Лубнах.

“Для нас важливо співпрацювати та бути “на одній хвилі” з фахівцями, які проводять профілактичну роботу з підлітками та молоддю. Набуті сьогодні знання вони вже зможуть самостійно втілювати у життя. Здорова молодь - здорове майбутнє!”, - зазначає Віктор Шилов, керівник Молодіжного центру “Lighthouse”.

Протягом тренінгу учасники розглянули особливості підліткового віку, види профілактики та алгоритм її проведення в молодіжному середовищі. Також опрацювали сильні та слабкі сторони різних методів. Варто зазначити, що учасники заходу прийняли участь у дискусії щодо толерантності та недискримінації.

На цьому тренінгу ми дізнались багато чого нового, особливо зацікавила методика проведення занять у вигляді ігор, конкурсів чи квестів. Цю тему варто розповідати цікаво, тоді підлітки та молодь будуть краще її сприймати. А це в майбутньому загартує в них соціально безпечну поведінку!”, - говорять учасники заходу.

Тренінг відбувся у рамках ініціативи "Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні" за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я" та Expertise France 5% Initiative.