Полтавські студенти продовжують опановувати метод “рівний-рівному”
16 Листопада 2018

15 листопада відбувся тренінг “Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми. Опанування методів “рівний-рівному” для 18 учнів та 3 викладачів Полтавського медичного коледжу УМСА, Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ та Аграрно-економічного коледжу ПДАА. Мета заходу - підготовка учасників до проведення просвітницької роботи у якості тренерів з безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

«Роль педагогів і психологів полягає в тому, що вони будуть координувати процес: допомагати, підказувати, а безпосередньо навчання на місцях будуть проводити саме учні. Методику «рівний-рівному» обрали саме тому, що рівень довіри однолітків між собою є набагато вищим, ніж рівень авторитету і довіри між педагогом і учнем», - коментують організатори заходу.

Для учнів ПТНЗ проведуть навчання стосовно форм та видів такої торгівлі та основних навичок безпечної поведінки при працевлаштуванні в Україні та за кордоном з метою запобігання випадків потрапляння дітей та молоді до ситуації торгівлі людьми.

«Особисто я вперше на такому тренінгу і хочу зазначити, що така робота значно ефективніша, ніж лекції. Тема торгівлі людьми дуже важлива, адже багато хто у пошуках кращого життя за кордоном. Будем більше працювати зі студентами у цьому напрямку», - наголошує Еліна Романишина, викладач Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ, ментор.

Захід організовано в рамках проекту  «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Полтавській області», що реалізує БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.