За круглим столом обговорили перспективи освіти “золотого” віку
16 Листопада 2018


Задля продовження практики навчання людей поважного віку, розширення можливостей Університету третього віку та його підтримки з боку міської влади, 15 листопада під час круглого столу, секретар міської ради Олександр Шамота, ректор Університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля, виконавчий директор ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» Світлана Нестуля та виконавчий директор Бо «Світло надії» Роман Дрозд підписали Меморандум про співпрацю.

Участь в засіданні взяли представники управлінь та відділів міськвиконкому, які опікуються питаннями людей мудрого віку, представники ветеранських та інших громадських організацій, благодійних фондів, що працюють з людьми поважного віку.

“Загалом, основними напрямами роботи Університету третього віку є формування в його слухачів компетентностей правової грамотності та соціальної захищеності, їх ресоціалізація та адаптація до нових технологій, оволодіння людьми поважного віку інструментами взаємодії з оточуючим світом в реаліях постійних змін”, - розповідає Роман Дрозд, виконавчий директор БО “Світло надії”.

Під час засідання обговорювали питання узгодження та посилення взаємодії органів місцевого самоврядування, вищих закладів освіти, громадськості у ровитку громадянської та соціальної активності людей поважного віку.

"Ми даємо можливість спілкуватися людям, обмінюватися досвідом, показуємо нові форми роботи, які є в освіті. Але не тільки ми навчаємо їх, але й вони нас. Це дуже цікаві досвідчені люди, які мають чим поділитися з молоддю. Коли наші студенти прийшли і слухали, що розповідали ці поважні люди, вони сказали, що натхненні тим, що вони роблять. Окрім того, наші студенти є волонтерами і допомагають навчати слухачів Університету третього віку інформаційним технологіям", - коментує Світлана Нестуля, виконавчий директор ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини».

Студенти університету третього віку уже мають свої досягнення. Серед них – підготовлений проект на конкурс партиципаторного бюджетування, освоєна компетенція подання запитів, електронних петицій.