Впроваджуємо пілотний проект пенітенціарної пробації в ДУ “Надержинська виправна колонія №65”
05 Жовтня 2018

Разом з представниками філії ДУ “Центр пробації” наші фахівці відвідали ДУ “Надержинська виправна колонія №65” для обговорення алгоритму впровадження пілотного проекту пенітенціарної пробації на Полтавщині, зокрема в установі.

“Процес інтеграції засудженого в соціум дуже важливий. Це можливо лише з наявністю документів, правової обізнаності, місця роботи”, - зазначає  Іван Бабіюк, керівник напрямку пенітенціарного напрямку БО “Світло надії”.

У ході зустрічі обговорили механізм реалізації пілотного проекту вДУ “Надержинська виправна колонія №65”. Також створили мудьтисциплінарну команду для вирішення поставлених завдань.

“Важлива співпраця з громадськими та державними інституціями тому, що це дає лише позитивні результати в поверненні засуджених до соціуму. Таким чином разом ми покращуємо якість підготовки засуджених до звільнення”, - коментує Дмитро Коблицький, заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи.

Захід відбувся в рамках пілотного проекту щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань Полтавській та Львівської областей за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Дякуємо за підтримку БО "FREE ZONE".