Громадська безпека - спільна відповідальність!
03 Жовтня 2018

2 жовтня 2018 року фахівці БО “Світло надії” провели засідання Міжсекторальної робочої групи проекту “Громадська безпека - спільна відповідальність”. Мета заходу - удосконалити механізм взаємодії поліції, служби пробації, медичних закладів та неурядових організацій з метою залучення представників груп ризику до діючої системи медико-соціальних послуг споживачів ін’єкційних наркотиків.

“Соціально-виховна робота служби пробації полягає у тісній взаємодії з громадськими організаціями. Разом з поліцією у нас є план спільних візитів до клієнтів, в який варто включити соціальних працівників БО “Світло надії”. Таким чином, споживачі ін’єкційних наркотиків будуть отримувати якісні медико-соціальні послуги”, - зазначає Юрій Величко, заступник начальника філії ДУ “Центр пробації” в Полтавській області.

Учасники узгодили план спільних заходів щодо запровадження соціального супроводу СІН. Також обговорили пропозиції щодо внесення доповнень до “Міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2015-2020 рр.”.

“Сьогодні ми удосконалили механізм взаємодії Міжсекторальної робочої групи, адже спільними діями ми посилимо безпеку громади!”, - коментує Вікторія Лоза, програмний менеджер БО “Світло надії”.

Захід організовано в рамках проекту “Громадська безпека - спільна відповідальність”, що реалізовує БО “Світло надії” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.