Фахівці БО “Світло надії” розпочали навчання заступників голів РДА Полтавщини з питань протидії торгівлі людьми
11 Вересня 2018

Сьогодні фахівці БО “Світло надії” розпочали дводенний тренінг «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» для профільних заступників голів районних державних адміністрацій Полтавської області, які одночасно є головами районних мультидисциплінарних робочих груп з протидії торгівлі людьми.

“Наше завдання - посилити роботу представників всіх профільних державних установ-суб’єктів, які працюють за напрямком протидії торгівлі людьми в Полтавській області. Важливо підвищити рівень їх професійної компетенції , а також вдосконалити навички учасників щодо виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми”, - зазначає Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО “Світло надії”.

Протягом заходу учасники розглянули основні принципи та компонентинаціонального механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи  у сфері протидії торгівлі людьми. Обговорили чому важлива ефективна робота кожної МДГ та розробили алгоритм ідентифікації і надання необхідної допомоги постраждалим. Наступного дня планується відпрацювати навички проведення інтерв'ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, ознайомитись з основними морально-етичними засадами роботи з даною категорією осіб, опрацювати стандарти надання соціальних послуг постраждалим.

“Чинне законодавство передбачає чіткий механізм взаємодії усіх відповідальних суб’єктів, регламентує їх функції та повноваження. Застосування знань, отриманих учасниками на тренінгу, допоможе налагодити ефективну роботу кожної МДГ у Полтавській області на місцях”, - коментує Наталія Шкоденко, заступник начальника Управління - начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.

Тренінг проводиться у рамках проекту «Забезпечення сталості функціонування національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Полтавській області». Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Дякуємо за співпрацю та всебічну допомогу Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.