У Полтавських виправних колоніях навчають як економити власні гроші
29 Вересня 2017

У  Державній установі «Божківська виправна колонія №16» та  виправній колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області  № 64 фахівці БО «Світло надії» провели інформаційний захід щодо економії власних коштів для засуджених. Тренінги «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг» здійснюється БО «Світло надії» в рамках роботи Проекту «Відповідальне фінансування», що реалізовується Savings Banks Foundation for International Cooperation (SBFIC).

  Як привчити себе раціонально використовувати свої заощадження та не коритися власним бажанням? Про ефективні способи економії, розповіли фахівці благодійної організації.

  Такі заняття мають на меті знизити рівень рецидиву та пристосуватися до нового життя у суспільстві. Декілька важливих правил, які  будуть «працювати» на користь гаманцю та раціонально підходити до вибору покупок слухали 15 засуджених.

  Такий досвід співпраці, інноваційних занять для засуджених за темою «Фінансова грамотність» є першим в Україні. Ці заняття проводяться в рамках співпраці між БО «Світло надії» та Північно-Східним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстицій України. 

  Дана діяльність реалізується у Божківській ВК (№16), Полтавській ВК (№64), Надержинщинській ВК (№65), Кременчуцькій ВК (№69) Полтавської області в рамках виконання програми «Підготовка до звільнення» затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 16.05.2016 №1418/5.