«Крок до сімейного щастя»: у Полтаві провели тренінг для молодят
29 Вересня 2017

Правильні та гнучкі взаємовідносини подружжя виробляються, як правило, після того, як зроблено чимало помилок. Вміння долати життєві труднощі – це найважливіший показник психологічної та соціальної зрілості людини.  Свої перші кроки до сімейного щастя у рамках проекту «Молодь Полтави 2016-2020 р.р» зробили молодята, які щойно створили сім’ю та, ті, які подали заявку до РАЦСу.

  Тренінг за підтримки Управління молоді та спорту Полтавської виконавчої ради разом з БО «СВІТЛО НАДІЇ» «Крок до сімейного щастя» направлений на розвиток інституту сім’ї, подолання демографічної кризи, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у майбутніх сім’ях.

    

«Нашою головною метою цього заходу, безпосередньо, є запобігання проявів сімейного насилля, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у майбутніх сім’ях та, надалі, розвиток інституту сім’ї,» – говорить заступник начальника Управління молоді та спорту Полтавської виконавчої ради Анатолій Павленко.

  На тренінгу для молодят психолог БО «Світло надії» Світлана Большева розповіла про конструктивні шляхи вирішення конфліктів,  як правильно розподілити обов’язки та відповідальність, а також про здатність чути та розуміти один одного.

 
«Часто максималізм молодості підштовхує молоде подружжя на радикальні дії. Ми планували підвищити їхні комунікативні навички, розширити знання щодо конструктивних шляхів вирішення конфліктів, недопущення насилля в сім’ї, у тому числі з гендерних аспектів; вміння адекватно розподіляти обов’язки та відповідальність, а також підвищити здібність чути та розуміти одне одного, що в майбутньому забезпечить здоровий психоемоційний клімат у родині». – розповіла Світлана Большева.

  Тренінг підвищив комунікативні навички, розширив знання щодо конструктивних шляхів вирішення конфліктів, а також підвищив здібність чути й розуміти один одного як одне ціле, що в майбутньому забезпечить здоровий психоемоційний клімат в родині.

  Захід відбувся на виконання конкурсної програми спільних заходів Управління у справах сім*ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та дитячих, молодіжнх громадських організацій, їх спілок, Студенської ради м.Полтави, органів студенського самоврядування вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави на 2016-2020 роки».