Для молоді Полтави провели тренінг-гру «Життєвий капітал»
12 Липня 2018

11 липня у Молодіжному центрі «Lighthouse» відбулась тренінг-гра «Життєвий капітал», у якій взяли безкоштовну участь усі бажаючі віком від 17 до 30 років. Основна мета заходу - заохотити молодь міста до підвищення своєї фінансової грамотності.

«Суть гри “Життєвий капітал” у тому, що за 4 години ми охопили 40 років реального життя. Дуже класно, що в ігровому форматі учасники побачили результати своїх дій - здійснили помилки, які могли б статися у з ними у реальності, і навпаки, створили нову модель заощадження їхніх коштів. Краще звернути увагу на такі моменти відразу!», - розповідає Іван Пшичкін, тренер трансформаційних ігор харківського Ділового клубу «Партнер» у Полтаві.

Зі слів організаторів, відсутність базових економічних знань та навичок серед населення стає причиною нераціонального використання грошей, невміння побачити вигідні перспективи Це викликає безпідставні страхи перед інвестиціями, що призводить до неприємних, і часом критичних, наслідків. Учасники відзначали про усвідомлення необхідної наявності «фінансової подушки безпеки», тобто заощаджень на випадок форс-мажорних обставин. Протягом гри вони опрацювали практичні навички управління власними коштами в цікавій неформальній атмосфері.

Кожен з 8 гравців зробив для себе важливі відкриття та отримав новий досвід. «Це чудова гра, завдяки якій ми потренувался як зробити так, щоб доходи перевищували витрати. Особисто я навчився домовлятися з людьми і, навіть, торгуватися, щоб у результаті усі лишилися у виграші», - ділиться враженнями Олександр Дейнека, учасник.

Ми щиро дякуємо за проведений захід Івану Пшичкіну! Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові ігри!