Ділимось досвідом успішної реалізації механізму соціального замовлення за бюджетні кошти з партнерами Київщини
14 Червня 2018

До Полтави з робочим візитом завітали представники Київської обласної державної адміністрації та ВБО “Конвіктус”. Гості вивчали позитивний досвід БО “Світло надії” у впровадженні механізму  соціального замовлення за бюджетні кошти.

“На базі БО “Світло надії” , наприклад, функціонує Кризовий центр для жінок, які опинились в складних життєвих ситуаціях. Сьогодні наші партнери змогли побачити як працюють механізми закупівлі соціальних послуг, як у партнерстві з місцевою владою можемо ефективно вирішувати ті проблеми, які є  сьогодні в громаді”, - розповідає Надія Тимошенко, радник виконавчого директора з питань політики та адвокації БО “Світло надії”.

Учасники візиту ознайомились з роботою Кризового центру для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах, Громадської спілки «Соціального підприємства «Навчально-виробничий центр»», зустрілися з керівницями  Управлінь сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради та Полтавської обласної державної адміністрації.

“Позитивний досвід БО “Світло надії” допоможе використати існуючі механізми  фінансування і у нашій область” - коментує Юлія Царевська, менеджер проекту “Конвіктус Україна”, м. Київ.

Захід відбувся в рамках напрямку 11М проекту “Сталі системи охорони здоров’я 100% життя”, що реалізовує БО “Світло надії” за підтримки БО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.