Запровадили механізм взаємодії поліції, представників громади, міських медичних та соціальних служб
08 Червня 2018

Фахівці БО “Світло надії” провели засідання круглого столу у рамках реалізації ініціативи «Громадська безпека – спільна відповідальність». Учасниками стали представники правоохоронних органів та служби пробації, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, а також керівники профільних неурядових організацій.

“Ми запроваджуємо дієвий механізм взаємодії між представниками поліції, міської влади та громади, який підвищить рівень безпеки у Полтаві. Першим кроком ініціативи стала робота на зменшення кримінальної активності представників груп ризику, а це неможливо без їх залучення до соціальних та медичних послуг. Важливим стане включення правоохоронців до цієї системи”, - коментує Вікторія Лоза, програмний менеджер БО “Світло надії”.

Під час заходу розглянули питання щодо взаємодії всіх запрошених структур у напрямку забезпечення громадської безпеки. Також обговорили та затвердили положення про міжсекторальну робочу групу.

“Ми розробили нові механізми у роботі державних організацій і громадськості. Разом ми опрацювали процедуру спільної роботи з виявлення особи, яка вживає чи поширює наркоречовини, а також розглянули розширення кола профілактичних заходів для цих людей”, - говорить Лілія Кропивка, заступник начальника Полтавського міськрайонного відділу з питань пробації.

Таким чином, учасники спланували графік проведення навчань та інших заходів пілотної ініціативи.

Захід організовано в рамках проекту «Громадська безпека – спільна відповідальність», що реалізує БО “Світло надії” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.