З медиками Кривого Рогу проти стигми та дискримінації до хворих на туберкульоз
06 Червня 2018

Головний лікар КЗ "КПТД №2" ДОР" та його заступник  за участі лідера ТБ спільноти у Дніпропетровському регіоні, Сергія Колішенка, 29, 30 травня і 1 червня провели серію тренінгів для медичних працівників Кривого Рогу. Заходи спрямовані на зниження рівня стигми та дискримінації до хворих на туберкульоз та представників груп підвищеного ризику до захворювання на ТБ.

"Проведення подібних тренінгів дуже корисно, адже наші медичні працівники завжди відкриті до нових знань, а матеріал, що висвітлювався, допоможе їм налагодити ще кращий контакт з хворими", - коментує Дмитро Севенко, головний лікар КЗ "КПТД №2" ДОР".

Медики виявили високу зацікавленість та були активними під час тренінгів.

"Незалежно від соціального статусу чи наявності супутніх захворювань, людина хвора на туберкульоз заслуговує на якісне лікування та гідне ставлення. В умовах епідемії ТБ в Україні кожен громадянин знаходиться у зоні потенційного ризику", - розповідає Сергій Колішенко.

Тренінги відбулися у рамках компоненту 10М "Підтримка та інституційний розвиток ТБ спільноти" проекту "Сталі системи охорони здоров'я 100% життя", який реалізується БО "Світло надії" за підтримки БО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".