Допомагаємо українським НУО та лідерам ТБ спільноти забезпечити сталість надання медико-соціальних послуг
15 Травня 2018

Cьогодні розпочався дводенний тренінг «Соціальна підзвітність» для  регіональних технічних консультантів та лідерів ТБ спільноти. Мета заходу - підсилити спроможність представників НУО та лідерів ТБ спільноти щодо залучення коштів місцевих бюджетів для забезпечення сталості надання медико-соціальних послуг, зокрема у сфері протидії епідемії туберкульозу.

“Зараз важливо правильно сформувати політику, етапи планування та  механізм проведення ділових переговорів на різних рівнях. Це забезпечить правильний перехід від фінансування Глобального фонду до залучення місцевих коштів для забезпечення сталості надання послуг у сфері протидії епідемії туберкульозу. У квітні цього року ми вже проводили відповідний  тренінг, а сьогодні ми розглянемо ці моменти на практиці”, - розповідає Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії”.

Експерти БО “Світло надії” продемонстрували успішні реалізовані моделі впливу на пріоритети місцевої соціальної політики окремих областей у сфері протидії туберкульозу. Також обговорили ситуації щодо розвитку ТБ спільноти в областях України відповідно до узгоджених напрямків діяльності та прийнятих завданьна період 2018-2020 рр.

“У рамках технічного завдання, ми вже досягли результатів. Наш психолог буде працювати у Львівському регіональному фтизіопульмонологічному клінічному лікувально-діагностичному центрі. Звичайно, нам дуже важливо отримувати позитивний досвід експертів БО “Світло надії” для досягнення наших цілей у майбутньому”, - коментує Сергій Миронюк, лідер TБ спільноти Львівського регіону.


Тренінг «Соціальна підзвітність» проводиться в рамках проекту 10М «Підтримка та інституційний розвиток ТБ спільноти», що реалізовує БО “Світло надії” за підтримки БО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.